آزمایش در خانه

دیگر نیازی نیست برای انجام تست به آزمایشگاه مراجعه کنید و به دنبال آزمایشگاهی باشید که نسخه شمارا انجام دهد. تمامی آزمایشاتی که در منزل قابل انجام است توسط مجرب‌ترین نمونه گیران آزمایشگاهی را در منزل خود با هومژانس تجربه کنید. کافی است آزمایش درخواستی خود را برای ما ارسال کنید تا نمونه گیری شما در محل انجام شده و به آزمایشگاه‌های معتبر سراسر کشور ارسال شود.

امکان انجام آزمایش‌ها و نمونه‌گیری‌های مختلف در منزل، بسیاری از افراد را از صرف وقت و انرژی و هزینه اضافی معاف کرده است. این روزها می‌شود با ثبت یک درخواست یا یک تلفن ساده، از خدمات آزمایش در منزل بهره مند شد.

اما چطور باید برای درخواست آزمایش در خانه اقدام کرد؟ چه آزمایش‌هایی را می‌توان در خانه انجام داد؟ چه زمانی جواب را دریافت می‌کنیم؟ هزینه این کار چقدر است؟ اینها سوالاتی است که ممکن است ذهن شما را اشغال کنند. در این نوشته از هومژانس قصد داریم خدمت انجام آزمایش و نمونه گیری در منزل را به شما معرفی کرده و به تمامی سوالات رایجی که در این باره پرسیده می‌شوند، پاسخ دهیم. با ما همراه باشید. 

انواع خدمات آزمایش در منزل هومژانس

هومژانس انواع و اقسام خدمات تست در منزل و چکاپ در منزل را به متقاضیان ارائه می‌‌دهد. در این قسمت به رایج‌ترین این خدمات اشاره می‌کنیم:

آزمایش خون در منزل

آزمایش خون یکی از رایج‌ترین آزمایش‌هاست. مراجعه به مراکز درمانی و معطل ماندن در صف شلوغ نمونه گیری خیلی اوقات می‌تواند برای افراد سخت و طاقت فرسا باشد. نیروهای مجموعه هومژانس می‌توانند به محل مورد نظر شما آمده و این نمونه گیری را انجام دهند.

علاوه بر این شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان جواب آزمایش در منزل خود را دریافت کرده و حتی تفسیر آن را نیز بدانید. فقط کافی است درخواست کنید!

تست کرونا در منزل

همانطور که شاهدیم، موج جدید کرونا اخیرا دوباره شیوع پیدا کرده و سویه‌های جدیدی از این ویروس در حال گسترش است. از طرفی انجام تست کرونا در مراکز درمانی می‌تواند خطرناک باشد، چه بسا اگر مبتلا نباشید، ویروس و آلودگی محیط شما را مبتلا کند.

بنابراین انجام آزمایش کرونا در منزل می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد. شما می‌توانید نتیجه این آزمایش را خیلی زود دریافت کنید.

آزمایش ادرار در منزل

انجام این آزمایش برای بسیاری از افراد، از جمله بانوان باردار، افراد بیمار، افراد دارای اضافه وزن وغیره ممکن است در مراکز درمانی با سختی زیادی همراه باشد. این تست معمولا همراه آزمایش خون تجویز می‌گردد.

مجموعه هومژانس می‌تواند در بهداشتی‌ترین و آسان‌ترین شرایط نمونه گیری ادرار در منزل را برای شما انجام دهد. پس از آموزش نیروهای هومژانس، می‌توانید به آسانی این کار ار انجام دهید. نمونه شما به آزمایشگاه برده شده و جواب آزمایش در اسرع وقت به دست شما می‌رسد.

آزمایش مدفوع در منزل

نمونه گیری مدفوع نیز مثل تست ادرار اغلب به همراه آزمایش خون برای بیمار تجویز می‌شود. در هر صورت، انجام این کار خیلی از مواقع در مراکز درمانی میسر نیست و فرد به زمان احتیاج دارد.

نیروی متخصص هومژانس هر زمان که بخواهید برای نمونه گیری مدفوع در منزل، ظرف مخصوص را به محل مورد نظر شما آورده و در اختیارتان قرار می‌دهد. حتی می‌توانید ظرف را تحویل گرفته و هر زمان که برایتان مقدور بود آن را با نمونه مدفوع پر کنید.

با هماهنگی‌های لازم برای ارسال نمونه و تحویل دادن جواب آزمایش، مجموعه ما در سریع‌ترین زمان ممکن آزمایش در منزل نمونه مدفوع را برای شما انجام می‌دهد.

آزمایش HPV در منزل

ویروس HPV این روزها بسیار فراگیر شده و همگان، به خصوص جوانان، را نگران کرده است. انجام تست HPV این روزها به افرادی که فعالیت جنسی دارند شدیدا توصیه می‌شود تا با مراقبت و تزریق واکسن جلوی گسترش این بیماری گرفته شود.

یکی از تست‌هایی که نیروهای هومژانس می‌توانند در محل برای شما انجام دهند نمونه گیری برای آزمایش اچ پی وی است. نمونه گیری برای آقایان توسط متخصص مرد و برای بانوان توسط متخصص زن انجام می‌گیرد. نمونه به آزمایشگاه رفته و نتیجه آن به سرعت به دست شما می‌رسد.

آزمایش زردی نوزاد در منزل

یکی از بیماری‌های شایعی که نوزادان را مبتلا می‌کند و باید سریعا برای درمان اقدام شود، زردی است. متخصصان ما می‌توانند با انجام تست زردی نوزاد در منزل شما، شما را از این امر مطمئن کنند. شناسایی سریع این مشکل و اقدام درمانی از اهمیت برخوردار است.

آزمایش طب کار در محل

این یک آزمایش سازمانی است که شرکت‌ها و ارگان‌ها هر چند وقت یک بار برای بررسی سلامت و مراقبت از کارکنان خود انجام می‌دهند. مجموعه هومژانس می‌تواند با حضور فوری در شرکت و محل کار شما از تمام نیروهای شما نمونه گیری لازم را انجام داده و جواب آزمایشات را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیارتان بگذارد.

آزمایش در منزل برای همه افراد در همه گروه‌های سنی

تست و چکاپ می‌تواند برای همگان انجام شود و مجموعه هومژانس این خدمات را به همه افراد متقاضی از جمله گروه‌های زیر ارائه می‌دهد:

چکاپ زنان در منزل

آنواع آزمایش خون، آزمایش ارگان‌های بدن و عملکرد آنها، تست سیستم ایمنی، آزمایش‌های دوران بارداری، برررسی ویتامین‌ها و غیره، برای زنان در گروه‌های سنی مختلف، توسط مجموعه هومژانس در منزل قابل انجام است.

چکاپ مردان در منزل

تمامی آزمایشات خون، وضعیت اندام‌ها، پروستات، قند، چربی و غیره برای آقایان در سنین مختلف، توسط هومژانس به صورت آزمایش در منزل انجام می‌شود.

چکاپ سالمندان در منزل

سالمندان معمولا نیاز به انجام تست‌ها و چکاپ‌های منظم برای اطمینان از وضعیت بدنی خود دارند. از سویی رفتن به مراکز درمانی برای این افراد با سختی زیادی همراه است. نیروهای هومژانس می‌توانند بنا بر درخواست شما، هر زمان که لازم باشد برای انجام انواع تست‌های سالمندان در محل حاضر شوند.

چکاپ کودکان در منزل

یکی از مشکلاتی که آزمایشات کودکان در پی دارد، ترس و اضطراب آنها از انجام آزمایش و نمونه گیری است. محیط مراکز درمانی این ترس را در کودکان افزایش می‌دهد. اما انجام آزمایش در منزل می‌تواند کار را برای آنها ساده‌تر کند.

محیط امن و آرام و آشنای منزل، می‌تواند اعتماد کودک را جلب کرده و آرامش لازم را برای او ایجاد کند. از این رو نیروهای مجموعه هومژانس انواع آزمایشات کودکان را در منزل شما انجام می‌دهند.

نحوه دریافت جواب آزمایش در منزل هومژانس

پس از نمونه گیری و رفتن نمونه به آزمایشگاه، جواب آزمایش خیلی سریع برای شما قابل دسترس خواهد بود. این جواب به حساب کاربری شما در سایت ارسال می‌شود و می‌توانید آن را مشاهده کنید. ارسال جواب به صورت پیامک نیز به شما اطلاع داده می‌شود. همچنین در صورتی که مایل باشید، برگه جواب آزمایش می‌تواند برای شما ارسال شود.

هزینه آزمایش در منزل هومژانس

هزینه آزمایش در منزل تعرفه مشخصی دارد و هر ساله بر اساس فاکتورهای مختلف توسط وزارت بهداشت و درمان تعیین می‌گردد. مجموعه هومژانس هزینه تمامی آزمایشات را بر اساس تعرفه از شما دریافت می‌کند.

شما می‌توانید ازطیق دکمه پرداخت و درگاه بانکی در سایت، از طریق کارت به کارت، از طریق پایا یا صدور چک، و از طریق پرداخت در محل، این هزینه را پرداخت کنید.

مناطق تحت پوشش آزمایش در منزل هومژانس

خدمات تست در منزل هومژانس درحال حاضر شامل شهر تهران و حومه آن می‌شود. آزمایش در منزل تهران، آزمایش در منزل کرج، آزمایش در منزل حومه تهران، آزمایش در منزل لواسان، و غیره جزو مناطق تحت پوشش هومژانس هستند. شما می‌توانید هم اکنون برای درخواست آزمایش در خانه اقدام کنید.

مراحل نمونه گیری

1- ثبت درخواست آزمایش

انتخاب آزمایش مورد نظر از لیست خدمات و ثبت درخواست به صورت غیرحضوری و آنلاین.

2- ارسال نمونه‌گیر به محل شما

بعد از ثبت درخواست، نمونه‌گیر های ما جهت نمونه گیری به محل شما مراجعه خواهند کرد.

3- فرستادن نمونه آزمایش به آزمایشگاه

ارســــال نمونه ی گرفته شده به آزمایشگاه های مرتبط جـــــهت دریافت نتیجه آن.

4- مشاهده جواب آزمایش به صورت آنلاین

جواب آزمایش شما در سریع‌ترین زمان ممکن حاضر شده و بر روی سایت قرار داده می‌شود. بدون نیاز به حضور و تماس تلفنی.

ثبت درخواست

همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند

آزمایشات ما

محبوب ترین آزمایشاتی که از هومژانس درخواست شده:

آزمایش Hpv

تست در محل
برای تشخیص ابتلا به ویروس HPV و زگیل تناسلی. نمونه برداری از خانم‌ها در منزل امکان پذیر است.
کلیک کنید

آزمایش کرونا

جوابدهی 5 ساعته
برای تشخیص ابتلا به کرونا تست PCR کرونا (تنها آزمایش با بالاترین دقت) در منزل و آزمایشگاه با کمترین قیمت انجام می‌شود.
کلیک کنید

تست آنفولانزا

آزمایش در محل
تشخیص ابتلا به انواع آنفولانزا با روش RT-PCR در منزل و آزمایشگاه با دقت بالا و قیمت پایین.
کلیک کنید

آزمایش چکاپ

دقیق و فوری
از چکاپ کامل تا چکاب قند، کلیه و تیروئید در منزل توسط نمونه‌گیران مجرب آزمایشگاهی.
کلیک کنید

آزمایش Hiv

تست در محل
برای تشخیص بیماری ایدز و ویروس HIV بعد از مواجهه مشکوک که درمنزل نیز قابل انجام است.
کلیک کنید